KONST / Litografier / Litografi 12771259
nr 1277 1259
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Litografi, Signerad, PT. Motivet: 31x38 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 september 2019
kl 19:02:22
25/9 17:01:49
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren